Zateplenie RD a bytových domov

Zateplenie RD a bytových domov

Kontaktné zatepľovacie systémy a prevetrávané fasády patria medzi hlavné piliere našej spoločnosti. Vykonávame ich na všetkých typoch stavieb od panelových domov, cez bytové domy až po novostavby. V modernej dobe nasledujú technológie neustále vpred, preto sa fasádne systémy robia z čím ďalej lepších materiálov, ktoré spĺňajú vyššie a vyššie technologické nároky stavbárov i užívateľov. Aby sme dosiahli vysokej kvality, spolupracujeme výhradne s dodávateľmi materiálov od renomovaných výrobcov, a preto môžeme vždy poradiť najvhodnejší typ materiálu podľa nárokov, aké na neho klient bude klásť.

K primárnym funkciám fasády patrí predovšetkým ochrana pred všetkými vonkajšími vplyvmi (vlhkosťou, dažďom, slnečným žiarením, vetrom atd.), zabránenie vniknutiu vody do objektu a distribúcie vlhkosti z objektu.

Obyvatelia starších rodinných domov  od budúceho roka môžu  ušetriť tisíce Eur na zateplení svojich domov. Štát bude refundovať výdavky na zateplenie až do 6.500,- Eur. Vyplýva to zo zákona o dotáciách na rozvoj bývania, ktorý začne plati od začiatku roka 2016.